سوالات متداول:

1- آیا محصولات شرکت تفاهم پایدار ایرانیان دارای مجوزهای وزارت بهداشت هستند؟ بله، تمامی محصولات ارائه شده توسط شرکت تفاهم پایدار ایرانیان دارای مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو می باشند. تمامی محصولات ارائه شده توسط این شرکت در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران معرض شده و یکی از ملزومات این کار داشتن مجوز های لازم و تایید صحت شده است.

2-آیا محصولات شرکت تفاهم پایدار ایرانیان گیاهی هستند؟ تمامی محصولات شرکت تفاهم پایدار ایرانیان، گیاهی و یا جانوری است فرایند تولید آنها در مجهزترین کارخانجات داخلی مورد تایید وزارت بهداشت می باشد. این محصولات به دلیل طبیعی بودن بالاترین سازگاری را با بدن انسان دارند و در عین حال هیچگونه عوارض جانبی هم ندارند.

3-محصولات شرکت تفاهم پایدار ایرانیان تولید کدام کشور است؟ تمامی محصولات شرکت تفاهم پایدار ایرانیان تولید کارخانجات بزرگ و مجهز ایرانی است. این افتخار ماست که محصولاتی با کیفیت و البته ایرانی برای مصرف داخلی و خارجی ارائه می کنیم.

4- نحوه مصرف این محصولات چگونه است؟ شرکت تفاهم پایدار ایرانیان جهت رفاه حال همه هموطنان و کسانی که از محصولات این شرکت استفاده می کننداز طرق مختلف با مشتریان خود در ارتباط است. شما می توانید با استفاده از یکی از راه های زیر نسبت به مزایا، نحوه مصرف و دوره های درمانی اطلاعات کسب نمایید:

5- نحوه خرید محصولات به چه شکل است ؟ در راستای ترویج فرهنگ سازی استفاده از محصولات طبیعی شرکت تفاهم پایدار ایرانیان روش های مختلف راجهت تهیه محصول فراهم دیده است.

عضو خبرنامه شوید

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ می باشد.